KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12178184
nr 1217 8184
Ulla Nordenfelt
(f. 1926), Sverige
Pastell, Citroner, Signerad. Motivet: 18,5x18,5 cm
Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:37:23
19/11 19:29:19